Kontakt:
TEL. 22 819 15 10
|
EMAIL: [email protected]
|
Szukaj

Obrzeża basenowe kamienne

Obrzeża basenowe kamienne

Prezentujemy Państwu cieszący się ogromną popularnością we Francji kamień brzegowy i płyty tarasowe. Wykonane z naturalnego kruszonego kamienia, zapewnią piękny wygląd basenu jak i niepowtarzalną aranżację ogrodu. Niezwykle oryginalny, trwały i odporny na zabrudzenia kamień firmy SRBA. Występuje w kilku wzorach: Sahara, Ardoise, Memphis, Luisiane i nastepujących kolorach: off white( biały), sandy yellow ( piaskowy), grey (szary). W ciągłej sprzedaży na magazynie posiadamy wzór Sahara w kolorze piaskowym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na obrzeża kamienne basenowe

Kamień brzegowy do basenu

Dobrze dopasowane wieńce kamienne zapewnią estetyczne i dokładne wykończenie basenu. Firma Folkpool oferuje płyty na obrzeża basenu ogrodowego o różnych wielkościach i kształtach, tak aby jak najprecyzyjniej obudować jego kształt. W ofercie poza odcinkami prostymi, narożnikami, łukami i płytami na plażę basenową znajdują się również kratki odpływowe oraz fuga do wieńca kamiennego. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze obudowanie basenu będzie dużo prostsze i efektywniejsze, a Tobie zapewni doskonały efekt i wymarzony wypoczynek nad basenem.

Kamienie brzegowe zawierają tlenki metali, które powodują podczas procesu starzenia różne cienie w kolorze, naśladując starzenie naturalnych kamieni. Producent nie gwarantuje zmian koloru pojawiających się podczas użytkowania. Ze względu na specyfikę produktu i możliwych do wystąpienia różnic w odcieniach zaleca się wcześniejsze ułożenie kamieni brzegowych, aby otrzymać harmonijny naturalny wzór obrzeża.

 

Dostępne na zamówienie: