Kontakt:
TEL. 22 819 15 10
|
EMAIL: [email protected]
|
Szukaj

Wanny SPA z hydromasażem

WANNY SPA JACUZZI OGRODOWE I SAUNY

Wanny SPA szczególnie w wersji ogrodowej dają dużo przyjemności. W letnie chłodniejsze wieczory pozwalają zażyć relaksującej kąpieli w ciepłej wodzie. Można z nich korzystać dużo wcześniej niż z basenu ogrodowego i sezon zamknąć dużo później. Mniejsza ilość wody oraz gruba termiczna pokrywa sprawia, że wanna spa jest ekonomiczna w eksploatacji. Wanny spa firmy Nordic Hot Tubs cieszą się dobrą opinią wśród naszych klientów, ze względu na swą bezawaryjność i prostotę.


WANNY SPA

zobacz w sklepie

zobacz w sklep.folkpool.pl


Aby stworzyć przyjemne miejsce koło domu instalujemy wannę spa oraz saunę i mamy swoje małe spa w domowym zaciszu.

Sauna przybyła do nas ze Skandynawii. Znane są powszechnie jej walory zdrowotne i terapeutyczne. Budowa sauny nie wymaga dużo miejsca. Dostępne są sauny wykonywane pod indywidualne zamówienie lub gotowe kabiny saunowe – zarówno tradycyjne drewniane lub nowoczesne z dużą ilością szkła.

Wanny SPA – JACUZZI domowe i ogrodowe

Wanny z hydromoasażem są idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących relaksu w domowym zaciszu. Produkty, które mamy w swojej ofercie wykonane są z najwyższą starannością z materiałów wysokiej klasy, co zapewnia wieloletnią i bezawaryjną eksploatację.

Nasze wanny jacuzzi można używać wewnątrz domu gdzie znakomicie spełnią swoją funkcję przy basenie, domowej siłowni lub pokoju wypoczynkowym jak również w ogrodzie, gdzie mogą być użytkowane przez cały rok. Różne kształty i wielkości pozwalają spełnić indywidualne potrzeby, natomiast szeroka paleta kolorów niecki i obudowy zewnętrznej pozwala dopasować się do każdego gustu.

Niecka wykonana jest z bardzo trwałych kompozytów polimerowych, które ocieplone są piankami poliuretanowymi, natomiast samonośna obudowa, wykonana z naturalnego drewna cedrowego bądź tworzyw sztucznych imitujących drewno zapewnia eleganckie wykończenie.

Każda wanna jacuzzi wyposażona jest w pokrywę izolującą z pianki poliuretanowej ze stabilizatorem przeciw opromienią UV oraz zewnętrzny szczelny kołnierz doskonale chroniący przed utratą ciepła, co jest szczególnie istotne przy usytuowaniu minibasenu na zewnątrz.

Każda wanna SPA wyposażona jest w grzałkę oraz automatyczny system zapobiegający zamarzaniu wody. Kontrola pracy wanny jest bardzo prosta – zapewnia ją panel sterujący z wyświetlaczem umiejscowionym na obrzeżu muszli mini basenu pozwala on ustawić temperaturę wody, ilość cyklów filtrowania, siłę strumienia wody oraz oświetlenie.  Szeroka gama kolorów podświetlenia pozwala stworzyć nastrojową atmosferę.
Dzięki unikalnej budowie dysz, możliwe jest dopasowanie kierunku i mocy strumienia wody do własnych preferencji, natomiast dodatkowe napowietrzanie pozwala kilkukrotnie zintensyfikować masaż.
Odpowiednią jakość wody zapewnia nam łatwy do czyszczenia, wymiany filtr kartuszowy, który wraz ze środkami chemicznymi – chlorem i stabilizatorem pH – pozwala zachować przejrzystą wodę o właściwych parametrach, dodatkowo istnieje możliwość instalacji ozonatora, który znacznie redukuje zużycie chloru.

Nordic hot tubs – wanny SPA z hydromasażem

Wanny Nordic Hot Tubs produkcji amerykańskiej łączą w sobie prostotę z wyjątkową jakością wykonania. Mogą zdobić ogród jak i wnętrze domu.  Ocieplenie  muszli wanny, a nie jej obudowy wraz z doskonale izolującą pokrywą daje możliwość korzystania z własnego spa w wersji ogrodowej przez cały rok.