Kontakt:
TEL. 22 819 15 10
|
EMAIL: [email protected]
|
Szukaj

Odkurzacz do basenu i akcesoria do czyszczenia basenu

Odkurzacz do basenu jest niezbędnym urządzeniem do zachowania czystego basenu, wolnego od różnych zanieczyszczeń. Dobrze zaprojektowany obieg wody i system jej chemicznego uzdatniania daje gwarancję, że woda w basenie ogrodowym będzie bezpieczna pod względem biologicznym i przejrzysta.


ODKURZACZ DO BASENU

zobacz w sklepie

zobacz w sklep.folkpool.pl


Dobrze utrzymany basen zdobi ogród lub wnętrze, w którym się znajduje. Aby basen w ogrodzie cieszył oko nieskazitelną czystością konieczne jest jeszcze usuwanie z dna basenu zanieczyszczeń, które się tam gromadzą: opadłych liści, nawiewanego kurzu itp. co jest szczególnie uciążliwe dla basenów ogrodowych. Do tego celu służy odkurzacz basenowy. Najprostszy z nich, niezbędny w każdym basenie to odkurzacz ręczny. Głowica na kiju teleskopowym opuszczana jest na dno basenu i podłączana elastycznym wężem poprzez skimmer do pompy filtra. Na tej samej zasadzie działa odkurzacz do basenu półautomatyczny typu biedronka lub poolvac jednak nie wymaga on obsługi człowieka a sam porusza się po dnie basenu.

Odkurzacz do basenu w pełni automatyczny nie wymaga podłączenia pod pompę układu filtrującego. Ma on własny silnik i filtr wewnętrzny. Wymaga jedynie podłączenia do prądu. Tego typu odkurzacze do basenu mogą czyścić dno lub dno i ściany łącznie z linią wodną. Do pełnego zestawu potrzebna będzie siatka do wyławiania większych zanieczyszczeń z dna i powierzchni wody, a także szczotka do czyszczenia ścian. Elementy te są mocowane na tym samym kiju teleskopowym, który używany jest do odkurzania ręcznego.

Odkurzacz basenowy automatyczny samojezdny

Odkurzacz basenowy automatyczny samojezdny jest nieoceniony w oczyszczaniu dna basenu. Dobrze zaprojektowany system uzdatniania wody w basenie daje gwarancję, że woda w nim będzie przejrzysta i przede wszystkim biologicznie bezpieczna dla kapiących. Jednak zmorą basenów ogrodowych są drobinki kurzu, roślin czy owady, które opadają na dno i psują komfort wypoczywania nad basenem. Aby basen cieszył oko, konieczne jest usuwanie z dna basenu gromadzących się tam zanieczyszczeń. Do tego celu służy automatyczny odkurzacz basenowy. Odkurzanie basenu nie musi jednak oznaczać ręcznego czyszczenia dna głowicą na kiju teleskopowym. Samojezdny odkurzacz do basenu potrafi bez naszej ingerencji wyczyścić całe dno basenu, a nawet ściany, kiedy my wygodnie leżymy na leżakach.Sama przyjemność!


ODKURZACZ DO BASENU AUTOMATYCZNY

zobacz w sklepie

zobacz w sklep.folkpool.pl


Odkurzacze do basenu automatyczne są bardzo dobrym rozwiązaniem do basenów małych i dużych, pozwalają zaoszczędzić czas który można wykorzystać na relaks. W zależności od wielkości basenu i potrzeb posiadamy w naszej ofercie różne modele.

Odkurzacz do basenu automatyczny SharkVac i AquaShark

Ten odkurzacz automatyczny do basenu, dzięki technologii QuickClean czyści basen w około 2 godziny. Adaptacyjny procesor odkurzacza steruje i optymalizuje w zależności od konkretnego rozmiaru i kształtu basenu. Odkurzacz basenowy automatyczny nie wymaga żadnego podłączenia, wystarczy go włożyć do basenu i włączyć. Niektóre modele odkurzaczy basenowych posiadają dodatkową funkcję czyszczenia ścian. Konserwacja wkładu filtra polega na wypłukaniu i wyczyszczeniu za pomocą węża ogrodowego.

Odkurzacz basenowy automatyczny Zodiac Alpha iQ oraz CyclonX

Odkurzacze basenowe automatyczne Zodiac to nowoczesne odkurzacze, które dopasowują ruch robota oraz czas czyszczenia od specyfiki konkretnego obiektu. Oba rodzaje odkurzaczy czyszczą nie tylko dno, ale również ściany i linię wody. Odkurzacze są w pełni automatyczne i nie wymagają podłączenia do systemu filtracji basenu. Zbierają zanieczyszczenia do własnej kasety filtracyjnej. Posiadają również wskaźnik zapełnienia filtra i co najważniejsze są wyposażone w wózek ułatwiający przechowywanie i transport.

Akcesoria do czyszczenia basenu

Akcesoria basenowe które posiadamy w swojej ofercie ułatwiają utrzymanie czystości w basenie i są uzupełnieniem dla pracy odkurzacza basenowego. Zanieczyszczenia, które opadają na dno basenu usuwa się odkurzaczem wodnym. Odkurzacz łączy się przy pomocy węża ssącego z odpływem bocznym. Zanieczyszczenia wraz z wodą usuwane są z basenu. Obciążona odpowiednio głowica odkurzacza do basenu osadzona na kiju teleskopowym o zmiennej długości powoduje, że proces czyszczenia dna nie różni się wiele od czyszczenia dywanu w domu. Duże przedmioty oraz przedmioty pływające usuwa się z basenu przy pomocy siatki, którą mocuje się na tym samym kiju co głowicę odkurzacza.

W przypadku osadzenia alg na ścianach basenu lub innych osadów czyści się je specjalnie ukształtowaną szczotką. W ofercie posiadamy również termometry, testery do badania wody oraz inne akcesoria basenowe ułatwiające korzystanie z obiektu.

Podsumowując, w utrzymaniu czystości w basenie poza odkurzaczem do basenu na pewno przydatne będą siatki na liście, szczotki i ścieraki z rączką oraz inne urządzenia, które znajdą Państwo wśród naszej bogatej oferty akcesoriów basenowych.

Zobacz również: chemia do basenu, podgrzewacze do basenu, zadaszenia basenowe